Kallid Narva Muuseumi külastajad.

1. ja 2. märtsil on veel võimalik külastada Narva linnust ning selle interaktiivset püsiekspositsiooni ja põnevaid külalisnäitusi. Vabariigi Valitsuse korraldusel on 3. märtsist 28. märtsini suletud kõik Eesti muuseumid ja näituseasutused, et tõkestada COVID-19 haiguse levikut. Sellega seoses on 3.-28. märtsini suletud Narva linnus, Kunstigalerii ja Vana-Narva maketinäitus ning sel ajal ei toimu siseruumides ka muuseumiprogrammid. Küll aga ootab Narva Muuseum kõiki Narva linnuse Läänehoovi ning Narva linnas ja Kreenholmis vabas õhus toimuvatele ekskursioonidele, mis on lubatud üksikkülastajatele ja kuni 10-liikmelistele gruppidele.
Jälgige meie tegevusi sotsiaalmeedias ja kodulehel, kus me pakume pidevalt midagi põnevat, harivat ja piiripealset. Ja ootame Teid taas külla pärast piirangute lõpetamist.

NB! Restoran Rondeel jätkab tegevust ja pakub maitsvaid toite ja kingitusi kaasaostuks. Rondeeli teenindussaal on avatud ja seal järgitakse kehtivaid tervisenõudeid. Rondeelist saab iga päev tellida Bolt Foodi kaudu. Suuremate tellimuste puhul võtke ühendust rondeel@narvamuuseum.ee või tel 3599230

Share with:


Leave a Reply